Líčení

Denní líčení

Denní líčení by mělo být přirozené a lehké. Klientce vybereme správný odstín make-upu, poradíme jaké barvy používat pro Váš typ, postup a techniku líčení. Po předchozí domluvě může být denní líčení součástí kosmetického ošetření

Večerní (slavnostní) líčení

Musí být výrazné, ale nepůsobit přelíčeně. Večerní líčení se ladí do barev večerní róby, tak aby bylo dokonale zkombinováno, ale nevypadalo přemrštěně. Můžou se použít různé třpytivé efekty, kamínky, nebo dolepit trsy řas do vnějších koutků,což je velmi efektní.

Svatební líčení

Vše záleží na přání klientky-nevěsty. Někdo preferuje pouze jemné nalíčení, někdo zase extravagantnější make-up. Před samotným svatebním líčením je ideální provést jednu zkoušku,zkonzultovat barvy,intenzitu a různé doplňky. Líčení musí být v každém případě trvanlivé, proto používáme kvalitní voděodolná líčidla a na závěr fixátor,který zajistí trvanlivost líčení po celý den.V ceně je také zahrnuta úprava obočí, tonizace pleti, aplikace liftingového séra, denního krému. Pro svatební líčení jsou velmi efektní a oblíbené třpytivé oční stíny,glitrové linky,kamínky Swarovski,které se mohou nalepit buď na řasy nebo na kůži do koutků očí. Ve svatební den se přizpůsobím časově a v případě zájmu přijedu k nevěstě a nalíčím v pohodlí domova, popřípadě i ostatní svatebčany.

Hýčkejte sebe nebo své blízké!

Poukaz

Obdarujte své blízké dárkovou poukázkou od nás.

Hodnotu si určíte sami a klientka poukázku může využít libovolně, na naše služby, nebo výběrěm zboží v dané hodnotě.

Hýčkejte sebe nebo své blízké